המלצות על שי בקליניק

דיקור סיני בירושלים | דיקור סיני במודיעין

 

 

"יום אחד גיליתי שלחץ הדם שלי גבוה. החלטתי להלחם בזה בשלב ראשון בדרך אלטרנטיבית כשרק כמוצא אחרון אפנה לרפואה המערבית. הגעתי לקליניקה של שי לבחינת אחת האופציות שיש לעולם האלטרנטיבי להציע לי. הגעתי לטיפול פעם בשבוע. לאחר כשלושה שבועות ערכי לחץ הדם כבר החלו לרדת משמעותית (כמובן בתוספת של תזונה בריאה יותר ופעילות גופנית סדירה יותר), לאחר כחמישה שבועות כבר עמדתי על ערכי לחץ דם אידיאלים. הורדנו את כמות הטיפולים לפעם בשבועיים, ואח"כ לפעם בחודש. לשימור המצב. והיום מס' חודשים אחרי תחילת הטיפול, לחץ הדם שלי יציב, "על הדרך" גם טיפלנו במיגרנות מהם סבלתי (שאין להם זכר היום), הסדרת מערכת העיכול, הפחתה משמעותית של רגישות לאלרגנים שונים, ובאופן כללי – כאשר כמה דברים "מקולקלים" בגוף פתאום הופכים להיות תקינים – איכות החיים משתפרת בהמון.זה לא כואב. רק דקירה קלה, לפעמים אפילו זה לא, אחרי כמה שניות בכלל לא מרגישים את המחט. שווה בהחלט."

גליה כהן

‏שמי אביטל צ'ריקר, בשנה האחרונה סבלתי רבות מדלקת גידים מתמשכת בידיים.

בהמלצת האורתופדית אצלה טופלתי, פניתי גם לפיזיותרפיה וגם לדיקור סיני. 
לצערי, אף אחת מהאופציות הנ"ל לא היטיבה עימי ולא חשתי הקלה- לא  כל שכן מרפא לכאביי. עד שהגעתי לשי.

בניגוד לקודמיו, שי בדק אותי במקצועיות, באדיבות וברגישות. בכל טיפול הוא בודק את מצב ידיי, אומד את רמת הכאב, בודק האם חל שיפור או חלילה נסיגה ומתאים את אופי הטיפול בכל פעם מחדש לפי הצורך, תוך שימת לב קפדנית ומדויקת.

שי נותן את כל כולו בטיפול וההרגשה היא שהוא לא רק בא לתקוע סיכות וללכת, כאילו כדי לצאת ידי חובה,  אלא שבאמת אכפת לו מהמטופל ומכאביו והוא עושה הכל על מנת לשפר את הרגשתו ומצבו.

ואכן, לאחר כל טיפול אני מרגישה שיפור ניכר במצב ידיי והקלה ברמת הכאב, דבר שמשפר רבות את איכות חיי

ומאפשר לי לחזור לעבוד כמקודם.

שי הוא מטפל מקצועי, אדיב, רגיש, אכפתי, קשוב ומעניק. בשל כך ובשל האווירה הנעימה שהוא משרה סביבו

בחדר הטיפולים, אני ממליצה עליו בפה מלא.

 

אביטל צ'ריקר

במשך שנים המחזור הגיע באי סדירות אך לא ייחסתי לכך חשיבות וזאת במקביל להתעלמות הרפואה הקונבנציונאלית.

לפני כשנתיים נגשתי לבדיקה גניקולוגית שגרתית ו"על הדרך" נזרקה הערה בנוגע לאי תקינות השחלות. לאחר תקופה נגשתי לבדיקה נוספת אצל רופא אחר אשר אישר את החששות הקודמות וקרא לתופעה הזו "שחלות פוליציסטיות" ואף שלח אותי עם 4 מרשמים של כדורים לחולי סכרת.

בשלב זה נלחצתי, ולאחר חקר עצמי בנושא הגעתי למסקנה שדיקור יהיה הטיפול היעיל ביותר, וכך הגעתי לשי. פגשתי אדם המשרה ביטחון, בעל ידע עצום ומקצועי לאין שיעור.

גישתי לצורת טיפול זו הייתה מעט סקפטית, ואכן במשך 3 חודשים אל תוך הטיפול בהם המחזור לא הגיע, וכן עוד 4 רופאים קונבנציונאליים שונים שהמשיכו להעיד כי אכן יש לי שחלות פוליציסטיות, הסקפטיות גברה.

בצעד נחוש, ולאחר ששי בדק אישית את תוצאות הבדיקות שנערכו ונבחנו על ידי רופאים שונים, הגיע למסקנה שונה בתכלית מהרפואה הקונבנציונאלית, וכתוצאה מכך שינה את אופן הטיפול, פעולה שלאדם הממוצע נתפסת כטעות, אך סמכתי על שי.

התוצאות היו מדהימות שכן, בתקופה הבאה לאחר השינוי, המחזור הגיע באופן סדיר למדי.

במשך שנים קראתי מכתבים כמו אלה על יעילות טיפול כזה או אחר ועל ה"נס" הרפואי שקרה כתוצאה מכך, אך זה פשוט הרגיש אוטופי מידי ולא אמיתי.

במקרה של שי והטיפול האלטרנטיבי המוצע על ידו, זהו ללא ספק תהליך שנמשך, אין "נס" וזה דורש שינוי בהרגלים ועבודה קשה, נוסף על מודעות עצמית לתהליכים משתנים בגוף. במידה ומתמידים בתהליך, התוצאות ניכרות והאמונה בנפלאות הגוף חוזרת במלוא עוצמתה.

כל אלו קלים יותר לעיכול כאשר שי נמצא לאורך כל הדרך, מנחה, משרה ביטחון, מבקר את התהליך ואף את ההרגלים, קשוב לצרכים ומנסה על ידי כך, להתאים את הטיפול אינדיבידואלית לכל אדם.

אורלי ג'יבלי הררי

"לאחר ניתוח סגירת סטומה והפרדת הידבקיות בבטן שעברתי לפני כחודשיים הייתי שרוי בכאבים. בתחילה ניסו רופאי מחלקת הכאב להשתמש במורפיום לוריד, שהיה די לא אפקטיבי. את המורפיום החליף האפידורל שעמעם את הכאב לתקופה של כמה ימים עד שהיה מסוכן להשאירו (אפידורל מוגבל בזמן שניתן להשתמש בו -כמה ימים- ולא להסתבך עם זיהומים). לאחר מכן ניסו כמה תרופות שלא היו אפקטיביות ביותר (לוו בחולשה, או בחילות וכו').

אימי הציעה שנביא מרפא בדיקור סיני, וכך הגענו לשי בקליניק. שי היה מגיע כל יום למיטתי בבית החולים, ולאחר השיחרור- לביתי, וכל יום כשבא הצליח להקל על הכאבים והבחילות שחוויתי.כל מפגש הרגשתי בהקלה. הוא התאים את הטיפול למצבי ולדיווח היומי שלי.

אחד החששות שהיו לי לאחר הניתוח הייתה מחסימת מעיים נוספת עקב הידבקויות חדשות שעלולות להתהוות, אלה, לעיתים, בשל חוסר אקטיביות מעיים. גם בעניין זה הטיפול בדיקור סיני ויפני של שי עזר. בנוסף, שי היה נעים וחברותי, והביא עוד גוון ושמחה לטיפול.אני שמח שפגשתי את שי, וממליץ בחום למי שטיפול עשוי לעזור לו, ללכת ולנסות. אני בטוח שמי שינסה ימשיך בטיפול ויוקל לו רבות."

איתי

"פניתי אל שי בקליניק לייעוץ ולטיפול בדיקור בשל בעיות מתמשכות במערכת העיכול, וטופלתי אצלו במשך כשלושה חודשים. הטיפול הניב תוצאות מרשימות ביותר, שלא הושגו באמצעים אחרים, ובכלל זה תרופות קונבנציונליות להקלה בצרבות ובמחושים בבטן. בכל פגישותינו היה שי קשוב, מקצועי ביותר ואדיב. הוא הקפיד להתעניין בתחושותי הפיסיות הסובייקטיביות לצד בחינה אובייקטיבית של מדדים שונים, וקבע את דרך הטיפול בהתאם. הוא שיתף אותי בשיקוליו בבחירת דרך הטיפול המועדפת ובהערכתו לגבי סיכויי הצלחתן של אלטרנטיבות טיפוליות. שי גם נתן לי כלים יעילים לסייע לעצמי כאשר אני סובלת מצרבת או מכאבים שונים. בעקבות הטיפול מצבי השתפר, ואני חשה הקלה ניכרת בכל הסימפטומים שבעטיים פניתי לטיפול."

קרין

אנחנו היהודים אוהבים לסבול, ומזל שיש לי חבר, שי בקליניק, שלא אוהב לראות אותי סובל.

 

או בעצם כן, אבל אוהב לראות את עצמו מרפא.
לפני כמה חודשים, כשייללתי אצלו כבתולה צעירה בגלל פריצת דיסק נושנת שאינה מתיישנת,

הרופא-אליל הזה תקע לי כל מיני מחטים זעירות (מהארוכות עוד הייתי מתרשם). רוב הכאב נעלם מיד ולמחרת קמתי כמו חדש.

לא כמו לפני הכאב, אלא כמו לפני 15 שנה בערך, כשהפציעה בכלל התחילה. ונעבור לפרק ב'.
אתמול ביצעתי בחן רב - שלו מסוגל רק מי שנתפסו לו הצוואר והשכמות ביחד - את ריקוד הרובוט, סירקה 1982.

הכי מצחיק היה לקרוא לי מאחור כדי לראות אותי מסתובב. הפעם שי הנוכל השתמש במגנטים קטנטנים,

בגודל של נקודות חן,שאותם הדביק בכל הנקודות שלא קרובות לאיזור הכואב.

ניסיתי לגחך בבוז, אבל גם זה כאב.
היום בבוקר: כמו חדש. שכה יהיה לי טוב.
אם יש לכם בעיה ואתם לא רוצים להמשיך ולהיות יהודים בקשר לזה - הרימו טלפון או פנו אליו לדף

(כלומר, אם אתם עדיין מסוגלים להזיז את האצבעות). זה באמת עובד, השיט הזה שהסינים והיפנים

הנאיביים האלה מאמינים בו אלפי שנים,ושי יודע להעביד את זה.

יונתן יבין

לאחר שסבלתי תקופה ממושכת מכאבי ראש חזקים ובלתי פוסקים, ולאחר שלא עזר כבר כלום חוץ מלקחת כדורים, פניתי לטיפול אצל שי, בהמלצת רופא מומחה.

בפעם הראשונה, הגעתי לטיפול עם כאב ראש, כהרגלי... שי היה אופטימי וטיפל בי בדיקור סיני. באותו היום, כשהלכתי לישון, נזכרתי פתאום כי כאב הראש עבר בלי שהרגשתי ובלי שלקחתי עוד אקמול.

כך המשכתי את הטיפול במשך כחודשיים וחצי, פעם בשבוע, ותדירות הכאבים ירדה מאוד! לאחרונה אפילו ירדה בכלל.

מדהים! אני לא אחת שנוטה להאמין בטיפולי רפואה משלימה אך זה עבד!

אני ממליצה בחום על טיפולים אצל שי, גם בגלל המקצועיות וגם בגלל השירות! שי חביב, חייכן ונעים, קשוב למטופלים ובאופן מפתיע- ממש כיף לבוא לטיפולים!

תודה לך שי.

יעל