אודות שי בקליניק מומחה ברפואה סינית ויפנית

שלום!

שמי שי בקליניק, אני יליד 1978, נשוי לאסתי ואב לעידו ואלון, מומחה לרפואה סינית ויפנית, מנהל משמרת במחלקה לרפואה משלימה בביה"ח שערי צדק ומטפל בקליניקות פרטיות בירושלים ומודיעין

אני מתמחה בטיפול בכאבים על רקע אורטופדי, נוירולגי והורמונלי באמצעות דיקור סיני ויפני שמביא להקלה משמעותית ומהירה בעוצמת הכאב, ומפחית את תדירות הופעת הכאב במקרה של כאבים כרוניים כגון מיגרנה.

בנוסף, הטיפול הינו הוליסטי, כלומר מתרכז בך כמכלול שלם ונועד להחזיר את כולך לאיזון ולא רק לטפל בבעיה שלך בצורה נקודתית בלבד, ולכן רוב המטופלים יוצאים בתחושת רגיעה, שלווה ורעננות.

 

למדתי במכללת רידמן במסלול לרפואה סינית מסורתית  (T.C.M), במשך 4 שנים. את התמחותי ביצעתי בבית החולים שערי צדק במשך שנה ובקופת חולים לאומית במשך שנתיים. בתקופת ההתמחות נחשפתי לגישות טיפול שונות שלא נכללו בחומר שנלמד במכללה, ונתנו מענה מצוין למציאות הקלינית שעימה התמודדתי כמטפל.

גילוי זה שלח אותי למסע של לימודי המשך במגוון של שיטות דיקור.למדתי רפואה יפנית בשיטת קיקו מטסומוטו, טיפול בבעיות אורטופדיות בשיטת מאסטר טונג, את שיטות האיזון של ד"ר טאן ודיקור קרקפת של ד"ר טושיקטסו יאממוטו (Y.N.S.A).

מה שמשותף למגוון שיטות אלה הוא התגובה המהירה של הגוף אליהן, מה שמאפשר גם לי וגם למטופלים לראות שהטיפול עובד, ובד"כ מאפשר להגיע לתוצאות משמעותיות במספר מועט של טיפולים.

התפיסה שלי את הרפואה הסינית והיפנית היא כרפואה משלימה. אני מאמין גדול ברפואה המערבית וראיתי איך שהיא מצילה חיים, אבל יש מקרים שבהם לרפואה הקונבנציונאלית אין פתרון, או שיש פתרון לא טוב, או שהפתרון שהיא מציעה בא עם תג מחיר של תופעות לוואי קשות. זה המקום שבו אני יכול להיכנס לתמונה ולהציע שיטת ריפוי טבעית ואפקטיבית, שמשתמשת במנגנונים של הגוף עצמו כדי להביא להחלמה.

ההתמחות שלי היא בבעיות כאב, בעיני כאב הוא לא הבעיה עצמה אלא תמרור אזהרה  שהגוף מציג כדי לומר לנו שמשהו באורח החיים שלנו לא מתאים לנו. רוב העבודה שלי היא לקחת את אותו תמרור אזהרה ולנסות לפענח מדוע הגוף מציב אותו, לנסות להקשיב ולחוש את הגוף ולהבין מה הוא בעצם אומר. ההכשרות המקצועיות שעברתי מאפשרות לי לטפל במגוון רחב של בעיות:

בעיות אורטופדיות למיניהן, בעיות הורמונאליות למיניהן, בעיות לחץ דם, בעיות של מערכת החיסון, בעיות  של מערכת העיכול, בעיות נוירולוגיות וכיו"ב.

השירותים מוענקים בקליניקה שבירושלים או בקליניקה במודיעיןאזור הפעילות הוא בירושלים, מודיעין, 

פעמים רבות מצליחה הרפואה הסינית לטפל בבעיות שבהן הרפואה הקונבנציונאלית לא מסוגלת לטפל. כיום, בעזרת דיקור סיני ושימוש בצמחי מרפא, ניתן לטפל בבעיות שונות ומגוונות שעל חלקן תוכלו לקרוא כאן:

לאבחון טלפוני חייגו: 050-4777497

או השאירו פרטים ואחזור אליכם